Krujë/Atentat me eksploziv në një makinë
Pak minuta më parë, në Krujë, një makinë ka shpërthyer ndërsa ishte duke ecur. Burime nga policia kanë bërë të ditur se një mjet “Tuareg” me targa AA 020 BH, ka qenë duke lëvizur kur ka shpërthyer.

Makina drejtohej nga një person me inicialet G.B. Ky i fundit është plagosur në këmbë dhe ndodhet në spital, nen kujdesin e mjekeve. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2016, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori