Basha takon Metën në Presidencë
Mëngjesin e sotëm kryetari i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me Presidentin Ilir Meta.

Mësohet se takimi është zhvilluar në orët e para të mëngjesit dhe ka zgjatur rreth 15 minuta.

Më pas, pas takimit me kreun e shtetit, kryetari i PD ka thirrur në një takim aleatët opozitarë.


Shtuar më 16/07/2019, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori