Krimineli më i famshëm i momentit, rrjeti tallet me fotot e tij (FOTO LAJM)

Një i arrestuar për trafik droge në Florida, është bërë "viral" në rrjet.

Bëhet fjalë për Charles Dion McDoëell, 31 vjeç, ku sipas Daily Mail, foto e tij kanë shkaktuar të qeshura tek njerëzit, për shkak të qafës së trashë.

Qafa e Charles Dion McDoëell, është shumë e trashë, dhe duket si një "bodybilder".

Charles Dion McDoëell u arrestua në Florida nga policia pasi posedonte drogë.

Foton e tij e postoi zyra e sherifit të qarkut Escambia në llogarinë e tyre në Facebook nga ku u mor dhe u bë virale në rrjet. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori