Krimi i dyfishtë që tronditi Berlinin, dyshimet për të shkuarën e dy shqiptarëve
Disa ditw mw parw Berlini u trondit nga njw krim i dysfishtw, ku viktimat ishin dy shqiptarw.

Një 47-vjeçar Bledi G, me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës në Berlin, ndërsa autori, një 60 vjeçar bashkwkombas i viktimws, qëlloi më pas veten duke gjetur vdekjenspital.

Sw funmdi mediat gjermane lanw sjellw detaje tw reja nw lidhje me tw kaluarwn e dy viktimave.

Sipas tyre 47-vjeçari qw u qwllua kishte lidhje me ish-gruan e autorit dhe ky me sa duket është motivi kryesor i krimit që ndodhi mbrëmjen e së shtunës. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 08:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori