Kreu i misionit të OSBE-së takim me Lulzim Bashën
Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me përfaqësuesit e OSBE-ODIHR në selinë blu.

Kreu i misionit të OSBE-ODIHR, Peter Taylor dhe Bashan kanë diskutuar për procesin zgjedhor të 25 qershorit.

Vërerjtet dhe akuzat për procesin Basha ia ka parashtruar edhe shefit të misionit të OSBE-ODIHR.

Taylor pak ditë më parë zhvilloi një takim me kryeministrin Rama dhe kryetarët e partive të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori