Kreu i KQZ, zgjidhen 4 finalistët
Komisioni i Ligjeve
Pas seancave degjimore Komisioni i Ligjeve ka perzgjedhur kater finalistet per kreun e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Te zgjedhurit jane Endrit Reka, Marsida Xhaferllari, Lefterie Lleshi dhe Haki Mustafa.

Prej tyre do te kalojne ne votim dy finaliste, nga i cili do te dale dhe kreu i ardhshem. /albeu.com/


Shtuar më 03/10/2012, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori