Kreu i INUK jep dorëheqjen
Pëlqej
Drejtori i Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, Zyhdi Dajti ka dhënë sot dorëheqjen ndërkohë që në vendin e tij është emëruar Dallëndyshe Bici, e cila ka mbajtur në INUK detyrën e drejtoreshës juridike.

Ajo ka shoqëruar disa herë në komisione parlamentare ministren Gjermeni, për prezantimin dhe mbrojtjen e projektligjeve të Ministrisë së Zhvillimit Urban. /albeu.com/


Shtuar më 27/08/2014, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori