Kreu i FRESSH-it, Gjergj Koja nuk do te jape doreheqjen nga posti i tij
Albeu.com
Kreu i forumit te eurosocialisteve shqiptare, Gjergj Koja ka bere te ditur sot nepermjet Sekretarit te Pergjithshem te FRESSH-it se ai nuk do te jape doreheqjen nga detyra e tij.Ky reagim ka ardhur pas deklaratave te bera ne shtyp nga deputeti Taulant Balla sipas se cilit pas doreheqjes se Fatos Nanos duhet te jape doreheqjen dhe kreu i te rinjve socialiste te Shqiperise. " Koja nuk ka per te dhene doreheqjen sepse ai gezon mbeshtetjen e te gjitha strukturave ne FRESSH" u shpreh sekretari i pergjithshem i ketij forumi i cili ftoi me pas deputetin Balla qe para se te beje deklarata ne shtyp te marre anetaresine ne FRESSH.
Shtuar më 07/09/2005, ora 20:08
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori