KQZ shtyn ankimimet, vendos shqyrtimin e provave te reja per zonen 64
Albeu.com
KQZ shtyn ankimimet, vendos shqyrtimin e provave te reja per zonen 64Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shtyre ankimimet per pavlefshmeri te zgjedhjeve ne disa zona.Sic ben te ditur NEWS 24, KQZ ka shtyre procesin e ankimimit per zonen 15 ku kandidati per deputet i Partise Socialiste, Mark Nikolli ka kerkuar pavlefshmerine e zgjedhjeve. KQZ ka vendosur gjithashtu qe te shtyhet vendimi edhe per zonen 25 ku kandidoi Natasha Paco dhe Ndricim Babasi, nderkohe qe ka vendosur te marre ne shqyrtim prova te reja per zonen 64 ku kandidati Ilir Bano ka kerkuar pavlefshmerine e zgjedhjeve pasi jane lene pa numeruar 3 kuti votimi. news24
Shtuar më 23/07/2005, ora 23:56
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori