KQZ miraton listen e kandidateve te PD
Albeu.com
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi sot listen me kandidatet per deputete te Partise Demokratike. KQZ e cilesoi si te ligjshme listen me 140 kandidate, te cilet do te garojne ne zgjedhjet e 28 qershorit.Nderkohe, persa i perket Partise Socialiste, KQZ do te mblidhet te henen per te shqyrtuar listen, po me 140 kandidate.

Gjithashtu, institucioni me i larte zgjedhor miratoi sot listen me kandidatet e LSI-se, PLL-se dhe Partise se Emigranteve.
Shtuar më 24/05/2009, ora 04:39
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori