KQZ: Kutitë kanë integritet të plotë
Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, përmes zëdhënsësit Leonard Olli garanton se kutitë e votimit gëzojnë integritet të plotë, të gjitha kutitë e votimit janë të ruajtura në magazinën e Lundrës në përputhje me të gjithë detyrimet e ligjeve të vendit.

“Të gjitha kutitë janë të pajisura me kodet e sigurisë të përputhshme këto me procesverbalet përkatëse të çdo KZAZ-je”, tha Olli duke shtuar se marrja në dorëzim e fletëve të votimit dhe materialeve zgjedhore është transparente. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2011, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori