KQZ i jep mandatin e deputetit të Beratit, Astrit Veliajt
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur mbi mandatin e lënë prej deputetit të Partisë Demokratike Eduard Halimi.

Me 7 vota pro Komisioni ka vendosur që mandatin e lënë nga deputeti Eduart Halimi, ta marrë Astrit Veliaj që vjen i dyti në listë.

Në listën e PD për Beratin, pas Halimit i dyti në rradhë ishte Aatrit Veliaj dhe i treti Lefter Maliqi. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori