KQZ diskuton sot ngritjen e qendrave të votimit në ambientet private
Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve shqyrton sot dy projektvendime të rëndësishme lidhur me zgjedhjet e 23 qershorit që kanë të bëjnë me ngritjen e qendravevotimitambientet private si dhe me miratimin e procedurave që do të ndiqen për plotësimin e fletëve të votimit që do të përdoren gjatë testimit paraprak të sistemit të numërimit elektronik të votave.

Bëhet fjalë për 134 qendra votimi në pesë qarqe të vendit. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori