Kosumi do te vizitoje Tiranen
Albeu.com
Sipas lajmit te Radio Kosoves, me ftese te kryeministrit Fatos Nano, kryeministri i Kosoves Bajram Kosumi te premten do ta vizitoje Tiranen.Kjo u be e ditur nga vete Kosumi pas takimit qe pati me shefin e UNMIK-ut. "Gjate qendrimit ne Tirane do te takohem me te gjithe faktoret relevante te atjeshem dhe jam shume i lumtur qe viziten e pare jashte Kosoves e realizoj ne Shqiperi", ka thene kryeministri Bajram Kosumi.
Shtuar më 31/03/2005, ora 23:03
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori