Koronavirusi shifra tragjike edhe në Spanjë: 489 të vdekur në 24 orët e fundit
Spanja është në ritmet tragjike të Italisë për situatën e koronavirusit.

Rritet bilanci tragjik në Spanjë ku numri i viktimave ka shkuar në 2800 persona.

Vetëm 24 orët e fundit, ndërruan jetë 489 persona si pasojë e COVID-19.

Ndërkohë i lartë është dhe numri i të infektuarve që ka shënuar 4560 raste në 24 orët e fundit.

Shtuar më 24/03/2020, ora 20:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori