Koronavirusi: Një shqiptare e prekur, e konfirmon e ëma
Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 7 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebookmamaja e saj.

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali/TCH.
Shtuar më 24/02/2020, ora 21:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori