Korçë, i sëmuri mendor sulmon me sopatë të miturin
Një i mitur i shkollës 9-vjeçare “Nuci Naci” në Korcë ka shpëtuar për mrekulli nga sulmi i një 39-vjeçari i cili ka tentuar ta godasë atë me sopatë. Fatmirësisht nxënësi është shmangur dhe i ka shpëtuar goditjes, e cila mund të ishte fatale.


Në vendngjarje kanë mbërritur uniformat blu, të cilët kanë vënë në pranga dhe autorin e sulmit, e që sipas bluve figuron si një person me probleme të shëndetit mendor. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2013, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori