KORÇË/ Shënohet viktima e katërt nga i ftohti
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sot është shënuar viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë.

Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdekur një 60 vjeçar në lagjen nr. 10.

"Më datë 10.01.2017, rreth orës 10:35, jemi njoftuar se në lagjen nr 10 në Korçë, është gjetur i vdekur një shtetas, rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit ende nuk dihet", bën me dije policia e Korçës.

Tashmë është ngritur grupi hetimor dhe po punohet për të zbardhur shkaqet e vdekjes dhe rrethanat e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.