KORÇË/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se ka vdekur nga i ftohti
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjatë mesditës është gjetur një person i pajetë në periferi të qytetit të Korçës.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se ka vdekur nga i ftohti.

"Viktima i gjinisë mashkullore është gjetur tek vendi "Parku i Mallrave". /albeu.com/Shtuar më 10/01/2017, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.