Koplik, vdes 22-vjeçarja nga një aksident
Pak minuta më parë në Koplik ka ndodhur një akisdent automobilistik me pasojë vdekjen e 22-vjeçares Elona Demaj. Makina në të cilën udhëtonte e reja, është përplasur me një automjet tjetër.

Sipas televizionit “Ora News”, 22-vjecarja">22-vjecarja ka ndërruar jetë pa mundur të transportohej për në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Llazan në Koplik.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2011, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori