Kontrolli i situatës financiare, ekspertët e FMN-së sot në Tiranë
Përfaqësues të Fondit Monetar Ndërkombëtar do të jenë sot në Tiranë ku do të zhvillojnë takime me përfaqësuesit e financave shqiptare.

Situate ekonomike në vend, reformat fiskale si dhe ajo çfarë parashikohet të ndodhë në gjashtë muajt e fundit të vitit do të jenë në qendër të punës së anëtarëve të delegacionit. Temë e diskutimeve pritet të jenë edhe projketbuxheti i vitit te ardhshem i cili eshte duke u finalizuar nga ekzekutivi. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori