Kontrabanda, sekuestrohen 1 mijë telefona celularë në Durrës
Një mijë telefonë celulare janë sekuestruar sot në portin e Durrësit. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se aparatët celularë ishin blerë në Gjermani dhe po tentohej të futeshin kontrabandë në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2013, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori