Konsumoi pesticide, ndërron jetë në spital gruaja nga Lezha
Një 42-vjecare ka ndërruar jetë në spitalin e fshatit Tresh të Lezhës, pasi është helmuar duke konsumuar pesticide.

Njoftimi është dhënë nga policia ku thuhets e shtetësia me inicialet V.Gj, pasi kishte konsumuar pesticide nuk i ka rezistuar dot efektit dhe ka ndërruar jetë në spital.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet që e kanë shtyrë gruan të ndërmarrë këtë akt të rëndë.

“Më datë 09. 11. 2018, në fshatin Tresh, në banesë, është vetëhelmuar me pesticide, shtetësia V. Gj., vjeçe 42, e cila vdiq në spital. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për vlerësim.”- thuhet në njoftimin e policisë. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 08:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori