Konflikti i pronësisë, polici vret 34-vjeçarin
Një 34-vjeçar është vrarë pasditen e sotme në Has nga një punonjës policie pas një konflikti për motive pronësie. Sipas policisë 47-vjeçari Qazim Brati, punonjës policie pranë Drejtorisë Rajonale të Kufirit dhe Migracionit Kukës qëlloi me armë ndaj 34-vjecarit Asllan Dauti.

Forcat e policisë kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të autorit. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 17:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori