Konfirmohet! Shumë shpejt Tea dhe Andi do të fejohen

Që prej nisjes së Për’puthen, Tea dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit që kanë treguar me njëri-tjetrin.

I ftuar në “Live From Tirana” në Top Albania Radio me Genta Hodon dhe Elios Shulin, Andi ka treguar detaje nga jeta e tij private dhe na ka dhënë një lajm që do të gëzojë shumë fansat e çiftit.

Sipas Andit, marrëdhënia e tyre jashtë kamerave është në rrugën e duhur, paccka se duhet ta presë gjatë poshtë shtëpisë për të vajtur në emision.

“Jo, nishanet nuk i kemi shkëmbyer akoma, por do t’i shkëmbejmë së shpejti!”, – është përgjigjur Andi i pyetur nëse i kanë ndërruar akoma nishanet.

Duket se marrëdhënia e çiftit edhe pak dhe do të marrë finalizimin që të gjithë dashamirësit e tyre po presin.

Shtuar më 21/01/2021, ora 21:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori