Shtëpi dhe makina: Shkatërrohen 2 grupet italo-shqiptare që trafikonin "të bardhë" me tonelata
Policia e Milanos ka shkatërruar dy grupe italo-shqiptare të cilat merreshin me trafikim të lëndëve narkotike.

Sipas mediave fqinje, ata trafikonin kokainë me tonelata nga Shqipëria në Lombardi.

Nga operacioni janë vënë në pranga 37 persona, mes tyre edhe shqiptarë.

Policia e Milanos ka sekuestruar 1 kompani, 2 shtëpi, 9 automjete dhe 2 motoçikleta.

Shtuar më 23/02/2021, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori