Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet te miratoje sot modelin e fletes se votimit
Albeu.com
KQZ pritet te miratoje sot modelin e fletes se votimit per subjektet politike dhe koalicionet zgjedhore, qe marrin pjese ne zgjedhjet parlamentare te 3 Korrikut 2005 per ne Kuvendin e ardhshem, bene te ditur burime zyrtare te ketij Komisioni.Gjithashtu, ne kete mbledhje do te diskutohet edhe per miratimin e qendrave te votimit ne mjediset private dhe disa projekt-vendime te tjera. bw
Shtuar më 16/06/2005, ora 16:50
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori