Komisioni i Ligjeve kalon 4 emrat per KQZ-ne
Albeu.com
Komisioni parlamentar i Ligjeve ka kaluar pa debate. dy kandidatë për anëtarë të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, të propozuara nga Partia Demokratike, dhe dy nga Partia Socialiste.Kështu, PD ka propozuar emrin e Arben Ristanit dhe Albana Vokshit, ndërsa PS-ja Dëshira Subashi dhe Artan Laze. Tanimë, këto emra do të kalojnë pa problem në Parlament, kur pritet të marrin edhe votën e deputetëve. Komisioni i Ligjeve i shqyrtoi këto figura, duke i kaluar me konsensus të plotë. (start)
Shtuar më 02/02/2009, ora 17:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori