Komisioni hetimor mbyll hetimet për Spahiun
Komisioni hetimor parlamentar i ngritur nga maxhoranca për hetimin e veprimtarisë së ish-nënkryetarit të KLD-së Kreshnik Spahiu ka mbyllur hetimet gjatë ditës së sotme ndërsa pritet që të dalë me një raport në lidhje me këto hetime.

Hetimet u kanalizuan tek veprimtaria e Spahiut dhe shpenzimet që ai kishte kryer gjatë kohës që kishte qëndruar në krye të Aleancës Kuq e Zi ndërsa ky i fundit dhë dorëheqjen në fillim të këtij muaji. /albeu.com/

Shtuar më 22/02/2012, ora 14:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori