KOMIKE/ Kështu do të duken udhëheqësit e Shqipërisë pas 30 vitesh (FOTO LAJM)

E nisim me kryeministrin e vendit Edi Rama, i cili pas 30 do të ishte rreth 80 vjeç.
A keni menduar ndonjëherë sesi do të duken Edi Rama, Lulzim Basha, Ilir Meta, Monika Kryemadhi apo edhe Sali Berisha pas 30 vitesh?!

Një aplikacion i ri po bën namin në rrjetet sociale. Për pak sekonda ju mund ta shihni veten sesi do të dukeni pas 30 vjetësh.

Gazeta Express vendosi t’i ngarkojë fotot e liderëve kryesorë të vendit për të parë si do të duken ata pas disa vjetësh, përfshi këtu dhe disa figura që nuk bëjnë pjesë në politikën active, por mbeten me peshë.

Shtuar më 16/07/2019, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori