Komentuesit masakrojnë Ramën për turizmin: Na tmerruan barkderrat e pangopshëm

Pëlqej
Mëngjesin e sotëm Rama ka postuar në Faceboo shkrimin e revistës italiane “Vanity Fair”, qe u sugjeron pushuesve të zgjedhin Shqipërinë për të pushuar.

Ama komentuesit kanë shpërthyer në kritika të rënda duke nxjerrë pakënaqësitë në lidhje me turizminShqipëri.

Komentuesit nuk harrojnë t’i kujtojnë Ramës plehrat, mungesën e kushtëve, ujin e dritave dhe sjelljen e pronarëve. /albeu.com/


Shtuar më 08/08/2017, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori