Komentuesit ia marrin frymën Ramës, bum ofezash në Facebook (FOTO LAJM)

Komentuesit e kanë gjunjëzuar sërish sot Ramen përmes komenteve në rrjetet sociale, pas postimit të tij mbi plehrat.

Kujtojmë se sot me pankarta kundër importit të mbetjeve, protestuesit e shoqërisë civile u ndalën rreth orës 11:30 para godinës së Kryeministrisë.

Aktivistët kërkuan nga Qeveria që të anulojë ligjin e miratuar për importin e mbetjeve dhe në shenjë simbolike mbanin kartonë të kuq. Por ja se çfarë kanë komentuar ndjekësit në Facebook ndaj postimit të Ramës. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2016, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori