Ndjekësit e Ramës i përvishen Spiropalit: U bëre ti...(FOTO LAJM)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit është një ndër figurat që sjell më shumë reagime tëk njerzit.

Komentet për të janë dyfishuar pas emërimit në postin e ri.

Ditën e sotme në një deklaratë për mediat, ajo reagoi në lidhje me qëndrimin e euro deputetëve për kritikat ndaj opozitës.

Kaq ka mjaftuar që dhjetra komentues të hedhin akuza dhe ofendime ndaj saj.

Të shumta kanë qenë edhe komentet personale ku etiketojnë Spiropalin si një kukull të Edi Ramës. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori