Komentuesi e provokon, Rama i hap profilin dhe e bën për një “lek” (FOTO LAJM)

Një pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier që publikoi kryeministri në mëngjes mjaftoi që të vërshonin komentet, por Rama disave u ka kthyer edhe përgjigje.

Ndërkohë në foto keni replikat mes tyre. /albeu.com/

Shtuar më 17/07/2017, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori