KOMENT/ Lul, mos luaj me gjakun e xhaxhait tim! S'ka bir ku*ve që bën këtë (FOTO LAJM)

Nga Ilirjan Blloshmi

Sot pashë tek “çadra e lirisë”, foton e Vilson Blloshmi (xhaxhit tim).

Ajo foto është marrë pa lejen e familjes.

Nuk ka asnjë bir kurve ta bëjë atë gjë.

As Bujar Verto (kryetari i PD në Librazhd), nuk ka asnjë të drejtë për ta bere këtë gjë.

Lul, ti nuk mund të bësh fushate me foton e Vilson Blloshmit.

E di e pse?

Ja ta them unë.

-Vilson Blloshmi u pushkatua në 1977.

Dëshmitar ka qenë Aqif Leka.

Të birin e tij ti e ke pasur drejtor kur ishe ne pushtet.

Tani i ke premtuar një vend si deputet në qarkun e Elbasanit.

Arianit Leka (që do jetë deputet i PD në qarkun e Elbasanit), ka fituar bursë në saj të punës që ka bere i jati.

-Lul ti nuk mund të luash me gjakun e Vilson Blloshmit.

Vilsoni është nipi i Hajdar Blloshmit.

Hajdari është pushkatuar nga Agim Kadilli.

I biri i tij është në strukturat drejtuese të PD-se.

Lul ti nuk mund të luash me gjakun e Vilson Blloshmit, se Vilsoni është djali i Sami Blloshmit.

Samiu është dënuar dhe një djalë nga rakicka e Korçës i quajtur Ridvan Baçi (tani quhet Ridvan Bode).

Ka thënë në “plumb kulaket”.

Lul ti nuk luan dot me gjakun e Vilson Blloshmit se ai është xhaxhi im dhe unë këtë nuk ta lejoj.

-Lul, ata bir kurvash që kanë nxjerr atë fotot pa marrë leje, nga goca e Vilsonit, do e paguajnë me kokën e tyre.

Ta premtoj për këtë, që do ta bëj.

Dhe diçka tjetër mos loz me një gjak, që gjithmonë të ka mbështetur.
Shtuar më 28/02/2017, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori