Kolegia nxjerr sekretin: Eno Popi largohet nga "Wake Up"
Eno Popi nuk do të jetë më zëri që do të shoqërojë mëngjesin e shqiptarëve përmes emisionit "Wake up".

Kështu deklaroi kolegia e tij Ori Nebijaj ka theksuar se në sezonin e ri, emisionin e mëngjesit do ta prezantojë ajo bashkë me prezantuesin tjetër, Isli.

Sipas "revistaëho", Ori ka zbuluar se Eno do të largohet nga “Wake up” dhe emisionin me shumë mundësi do e drejtojnë ajo dhe Isli.

"Do të rikthehemi në shtator me 'Wake Up' vetëm unë dhe Isli, sepse Eno me shumë mundësi nuk do të jetë më në këtë emision.

"Wake Up" me mungesën e Enos do të jetë pothuajse i njëjti format, do të ketë surpriza, risi, programi do të jetë i ndarë mes meje dhe Islit", u shpreh Ori. /albeu.com/

Shtuar më 10/07/2018, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori