Kolegët i turren Anjezës, e motra i thur lavde (FOTO)

Pas largimit të Anjeza Shabanit nga emisioni "Alarm", që e moderonte në krah të Armir Shkurtit, karrigen e saj e zuri e motra, Dajana Shabani.

Edhe më herët ajo e ka shprehur përmes statuse krenarinë që ndjente për të.

Dajana i ka kushtuar Anjezës një postim në Facebook në qershor të 2015-ës, ku e përshkruan atë si një femër të kompletuar, një 'tmerr femër'.

"Motra ime e mrekullueshme! E bukur, e zgjuar, seksi, dhe tmerr femër, kjo është vetëm motra ime!!! Ta marrin vesh mirë të gjithë, dhe t'i plasin sytë e syzet". /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2016, ora 13:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori