Kokëdhima: Asambleja s'më shkarkon!
Pëlqej
Ish deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima, ka reaguar pas kërkesës për shkarkimin e tij. I pyetur nga mediat lidhur me mbledhjen e firmave dhe kërkesën për shkarkimin e tij nga PS-ja, Kokëdhima tha se Asambleja nuk mund ta shkarkojë.

-Në motivimin e kërkesës flitet për retorikën përçarëse tuajën…

"Nuk kam informacion"

-Po motivimi në shkresën zyrtare lidhet me aktivitetin tuaj
alternativ në PS..

"Nuk jam informuar dhe do të përgjigjem në Asamble. Do të mbaj një fjalë dhe do të shpjegoj aktivitetin tim"

-Do e pranoni shkarkimin nga PS?

"Pse nxitohesh, ja dhe gjysmë ore dhe do flasim. Për shkarkimin tim
nga sekretar i PS është një kërkesë, por kjo nuk ka lidhje me
përjashtimin në parti"

-Do pranoni të jeni anëtar i thjeshtë?

"Nuk më shkarkon Asambleja si anëtar". /albeu.com/

Shtuar më 23/12/2016, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori