Koka me banorët në Marinzë: Faj edhe qeveria "Berisha"
Ministri i Mjedisit Lefter Koka, gjatë inspektimit në zonën e Marinzës, ka bërë përgjegjëse për situatën edhe qeverinë "Berisha".

Banorët njëzëri janë shprehur të revoltuar për pasigurinë e jetës duke thënë se po vuajnë pasojat e shpërthimit të gazit në shëndet dhe këtë e tregon mësë miri numri i madh i vizitave në spital dhe qëndrën shëndetësore.

Ministri Koka ka bërë me dije se për situatën e krijuar, përgjegjëse është qeveria e shkuar, e cila për 8 vjet nuk ka ushtruar kontroll në kompaninë Bankers. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori