Koka e drogës, arrestohet në Shijak Flamur Avdyli
Pëlqej
Dita e sotme ka qenë një ditë shumë shpërthyese.

Pas dy deputëteve të PS-së, në pranga ka rënë edhe bosi i drogës Flamur Avdyli, i cili është arrestuar në Shijak.

Ai është prangosur pasditen e sotme në një operacion të zhvilluar nga FNSH dhe RENEA.

Avdyli është një emër i njohur, pasi është pronar i disa bizneseve në Shijak, por edhe një hoteli në Gjermani, ndërsa akuzohet për trafik ndërkombëtar heroine. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori