Koja: Doreheqja e Nanos eshte nje akt civil i cili duhet te pasohet me doreheqje te tjera
Albeu.com
Keshtu eshte shprehur sot kreu i forumit rinor eurosocialist, Gjergji Koja i cili ka siguruar gjithashtu se nuk mbeshtet emra te vecante ne PS, por vetem idene per reformimin e saj.Pas mbledhjes se kryesise se PS-se Koja beri te ditur se kryesia e FRESSH-i ka kerkuar sekretarit te pergjithshem te PS-se, Gramoz Ruci qe FRESSH te perfaqesohet ne masen 20% ne te gjitha forumet qendrore dhe lokale. news24
Shtuar më 05/09/2005, ora 19:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori