Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Kodheli: Saliu ta harrojë vjedhjen e votave
Mimi Kodheli
Mimi Kodheli deputetja e Partisë Socialiste bëri thirrj që çdo votë të respektohet dhe rezultati të dalë menjëherë. Ajo bëri përgjegjës kryeministrin Sali Berisha, kandidatin e Partisë Demokratike per Bashkinë Tiranë Lulzim Basha, si dhe kryetarin e KQZ-së Arben Ristani për këtë situatë të krijuar.


“Duke shkelur ligjin, Luli tregoi se është Saliu dhe po tregon se nuk po respekton të drejtat kushtetuese dhe Saliu ta harrojë se do të vjedhë votat tona në tavolinë” tha Kodheli. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2011, ora 20:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori