KLGJ konfirmon tre kandidatët jo-gjyqtarë për Gjykatën e Lartë
Këshilli i Lartë i Gjyqësorit ka konfirmuar tre kandidatët jo-gjyqtarë për Gjykatën e Lartë.

Të kualifikuarit janë: Ervin Pupe, Sokol Sadushi dhe Ilir Panda.
Shtuar më 12/11/2019, ora 19:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori