Kjo video e Fatmir Mediut po "thyen" internetin (VIDEO)
Një video e kreut të Partisë Republikane, Fatmir Mediu, është bërë hit në rrjetet sociale.

Duke marrë një video ka Mediu pengohet në shkallët e PD-së, të rinjtë kanë bërë një montazh tallës, por edhe ironik.

Duke montuar një video që nga shpërthimi në Gërdec, kohë kur dhe Mediu ka qenë ministër i Mbrojtjes, e deri në protestën më këngë dhe valle të PD-së në Bulevard./Albeu.com/

Shtuar më 30/03/2017, ora 20:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori