Kjo është shishja plastike që u gjet brenda fytit të Astrit Deharit (FOTO & VIDEO)

Tomë Gashi është avokati i familjes Dehari që po heton çështjen e vdekjes së djalit të tyre, Astritit.

I ftuar në emisionin "Rubikon" ai shpjegoi se në fytin e Astritit është gjetur një shishe plastike që ishte blerë në kantinën e burgut të Prizrenit, një brisk dhe peshqir plot me gjak si edhe një stilolaps po ashtu i mbushur me gjak./Albeu.com/Gashi per Deharin by albeu
Shtuar më 09/11/2016, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori