Kjo foto është e frikshme! Fullani u lirua, por a ia doli?! (FOTO LAJM)

Ardian Fullani
Imagjinoni per një moment të jeni ju në fotot e mësipërme: Jeni miliarder, keni qenë për vite me radhë ne krye të sistemit bankar të një vendi, keni miqësi me politikanët më të mëdhenj të vendit, keni bashkëshorten gjyqtare me pozicion të rëndësishëm, keni... keni... keni... dhe vjen një moment degjeneroheni publikisht me një situate si kjo në foto.

Fullani u lirua. Por a ia doli?! Ne themi jo! Si duket, politikës nuk i duhej një Fullan ne burg, por një Fullan i diskredituar publikisht, të cilin të gjithë që do e shohin rrugëve do t'i drejtojnë gishtin duke i thënë: HAJDUT!

Fotot e mësipërme flasin shumë. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 21:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori