Kjo familje sot ka nevojë për ndihmën tonë!
Ditë më parë, aktivisti Ilir Hoxholli pati bërë publik një kërkesë për të ndihmuar Najada Celsulën, e cila ka pësuar një tragjedi dhe nuk është në gjendje të kryejë trajtimin mjekësor të nevojshëm.

Dje, Hoxholli ka publikuar edhe një video mesazh të vllait dhe nënës së Najadës, si dhe llogarinë bankare ku të interesuarit mund të derdhin ndihmat, shkruan Albeu.com.

Llogaria ne emer te vellait te Najades
Rudin Kujtim Celsula
Raiffeisen Bank Albania
Llogaria në lek: AL06202210 120000000001067982
Nr. cel te vllait te Najades: +355695741459

Ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2017, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori