Kjo është vajza 17-vjeçare që i dha fund jetës në Pukë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Uragji të Pukës. Mësohet se një vajzë 17-vjeçare">17-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Mësohet se ajo quhet Diana K. E reja vuante prej kohësh nga depresioni dhe prindërit i kishte të divorcuar.

Ajo është gjetur nga të afërmit në banesë e pajetë./albeu.com/

Shtuar më 08/07/2017, ora 20:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori