Kjo është Daniela, policja që jua bën jetën më të sigurtë në Elbasan
Në kuadër të rritjes së besimit tek qytetarët dhe sensibilizimit të tyre për të denoncuar çdo parregullsi, Policia e Shtetit vijon prezantimin e efektivëve të saj.

Kësaj radhe, është ndalur në Elbasan ku Daniela, efektive në sektorin e Rendit dhe Sigurisë Publike, e cila i kërkon eytetarëve që të besojnë tek policia.

>b>Postimi i Poilicisë së Shtetit

Mirëmëngjes nga Policia e Shtetit!

Jam Daniela, 26 vjeçe, punonjëse në Komisariatin e Policisë Elbasan. Prej 3 vitesh punoj në Sektorin e Rendit dhe Sigurisë Publike.

Në qarkun tonë, këtë 6 mujor krahasuar me një vit më parë janë parandaluar 25 raste më shumë ngjarje e konflikte me pasoja.

Në shërbimin tuaj 24/24, për një komunitet të sigurt e të qetë. Pushimet veniten kur nuk respekton rregullat!

Për çdo emergjencë telefononi Policinë e Shtetit në numrin 112!
Shtuar më 08/08/2018, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori