Del fotoja, kjo është 25-vjeçarja që ndërroi jetë në Vlorë
Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë ku ndërroi jetë një vajzë e re (shoferja) dhe mbeti e plagosur rëndë shoqja e saj.

Viktima është Anxhela Çapo, 25-vjeç, e cila ndërroi jetë në Vlorë pasi makina me të cilën udhëtonte doli nga rruga në aksin Vlorë-Fier dhe përfundoi në kanal.

Burime bëjnë me dije se automjeti është rrotulluar disa herë dhe për pasojë trupi i vajzës ka dalë nga makina disa metra larg saj.

E plagosur nga ky aksident, ka mbetur pasagjerja Silvi Muha, 22 vjeçe.

Ajo është dërguar në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë për jetën.

Polici po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje, ndërsa nga verifikimet paraprake rezulton që shkak të jetë bërë shpejtësia dhe lagështira në rrugë.
Shtuar më 26/01/2021, ora 23:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori